IBI

ibi_logokleinmetgroen3
Klik op het plaatje en stel uw vraag aan de bibliothecaris
Uitleg

Afdrukken E-mailadres

Cor Spil exposeert in Bibliotheek Heiloo  

Castricummer Cor Spil exposeert tot 18 juni in de bibliotheek van Heiloo. Op de tentoonstelling zijn oude en nieuwe schilderijen te zien. Bovendien zijn bronzen beeldjes van zijn hand aanwezig.

Cor_Spil145

Cor Spil is een geboren en getogen Castricummer. Sinds zijn jeugd is hij al bezig met tekenen. Daar kwam een beetje de klad in toen de kinderen werden geboren en opgroeiden. In 1989 is hij een cursus etsen gaan doen bij Toonbeeld. Vervolgens aquarelleren, model- en portrettekenen en boetseren bij Perspectief.

Tegenwoordig tekent hij elke week portret of model bij de tekengroep Egmond en volgt een cursus portretschilderen aan de Wackers academie in Amsterdam. Hij laat zich vooral inspireren door de mens en de natuur om zich heen.

Zijn werk is realistisch omdat hij in een schilderij graag wil zien wat het voorstelt. Zijn schilderijen hebben ook geen boodschap of diepere achterliggende gedachte. Het is wat het is.

De schilderijen die Spil maakt zijn op diverse tentoonstellingen te zien geweest.

Meer Info: www.corspil.exto.nl