
Uit&Zo Heiloo 2010: van alle markten en veel bezoekers
Uit&Zo Heiloo was ook dit jaar weer een veelkleurig feest. Achtenzestig verschillende deelnemers gaven op vaak creatieve wijze informatie aan het massaal toegestroomde publiek en konden ook nu weer een groot aantal bezoekers direct inschrijven voor hun activiteiten. Het veelkleurige komt ook tot uiting in het nieuwe logo. Klik hier voor een fotoimpressie.
Goochelaar Chris Wagemakers presenteerde na een magische openingsact het nieuwe logo, waarna Burgemeester H. Romeijn het officieel onthulde, en daarmee Uit&Zo Heiloo 2010 opende. Een evenement dat al voor de 16e keer door Bibliotheek Heiloo werd georganiseerd.
De sfeer op Uit&Zo Heiloo was uitstekend. Natuurlijk hadden de deelnemers daar flink de hand in, maar ook het mooie weer, het terrasje, de ijsco, de koffie, thee en limonade voor iedereen die opgetreden had en de deelnemers achter de kramen, de enthousiaste speakers bij de podia en de mensen van het geluid zorgden voor een geslaagd evenement.

Daarnaast werden er ook veel extra activiteiten gehouden, zoals de spectaculaire Bookfacing door fotoclub “Collectief Contour”. Meer dan honderd mensen lieten zich met een bibliotheekboek fotograferen, met vaak zeer geslaagde resultaten. De Poppenkast van Kids for Animals en de grote knutseltafel van de Hobbyfarm zorgden voor veel blije kindergezichten.
Leerlingen van de Muziek- en Dansschool lieten zonder schroom in een volle bibliotheek hun geleerde kunsten horen op viool, harp, piano en nog vele andere instrumenten.
Bij de informatiekramen was het druk, bij de podia was dit vaak niet anders. Muziek, dans, sport; alle optredens hadden hun eigen fans. Cabaret van Yora Rienstra, diverse dansen van Dance &Fit Studio 115, een demonstratie Karatevereniging ‘Funakoshi’, het was soms flink dringen om een glimp van een optreden op te kunnen vangen.
Kortom: Uit&Zo Heiloo was ook dit jaar weer een zeer geslaagd evenement, wat weer eens heel duidelijk liet zien hoe breed en bloeiend het Heilooër verenigingsleven is.
|